Watalook pristato: pirmasis lietuviškas podkastas apie grožio industriją

Rugilė Uždavinytė
2023-01-03
5 minutės
Instagram iconFacebook iconLinkedin icon

Ar Tau kartais nesinorėtų išgirsti įdomių, įkvepiančių faktų ir minčių apie grožio industriją tiesiog mankštinantis ar pusryčiaujant, fone grojant Spotify ar YouTube? Nuo šiol tai tikrai gali!

Watalook ėmėsi ypatingos misijos savo meistrams ir vartotojams dar patogiau pateikti jiems aktualų turinį, ir pristato patį pirmą istorijoje lietuvišką podkastą grožio industrijos temomis - Watalook Podcast! 🎉

Watalook Spotify ir YouTube kanaluose jau spėjome iškepti keturias laidas su keturiais ypatingais svečiais: jaunosios kartos kirpėju Ignu Diliu, mados antropologe Migle Kazėnaite, Lietuvos grožio verslo veterane Renata Navicke ir pagrindine Lietuvos bligzučių makiažo meistre Dovile Tiriūte.

Apačioje rasi visas tris laidas bei trumpai apie tai, kokių įdomybių bei įkvėpimo gali atrasti kiekvienoje iš jų. Let’s go!

#01: kaip jaunosios kartos kirpėjas Ignas Dilys į Lietuvą atnešė moderniausius plaukų stilius

Debiutiniame Watalook Podcast epizode svečiavosi vienas geidžiamiausių jaunosios kartos kirpėjų Ignas Dilys (@ignasdilys). Laidoje Ignas pasakoja apie netikėtai atrastą kirpėjo pašaukimą, sunkiu darbu išeitus plaukų stilisto mokslus Jungtinėje Karalystėje, ir kaip galiausiai grįžęs į Lietuvą jis kartu atsinešė naujus vakarietiškus plaukų stilius bei naują požiūrį į plaukų priežiūrą.
Patiks tiek jauniems ambicingiems kirpėjams, tiek plaukų tendencijomis besidomintiems jų klientams!

#02: Miglė Kazėnaitė apie tai, kaip gimsta mados tendencijos ir ką reiškia mūsų įvaizdis

Jeigu kada susimąstei apie madą ir stilių kiek giliau, tiesiog privalai peržiūrėti šį pokalbį su mados antropologe Migle Kazėnaite (@kazenaitemigle). Antrajame Watalook podkasto epizode Miglė narsto esmines temas apie mūsų įvaizdį: kokia buvo Lietuvos ir pasaulio grožio industrijos evoliucija, kas slypi už mūsų poreikio palaikyti tam tikrą stilių, ir ko dar turėtume pasimokyti patys - kaip meistrai ir puošeivos.

#03: Renatos Navickės sėkmingo grožio verslo principai

Trečioji Watalook podkasto laida yra itin aktuali salonams ir grožio meistrams, kurie niekados nestovi vietoje ir visad ieško, kur tobulėti. Grožio verslo ekspertė Renata Navickė (@renata_navicke) klausytojams beria per trisdešimt veiklos metų sukauptus išminties perlus: ko išties reikia grožio paslaugų klientams, kodėl pokyčiai ir iššūkiai yra būtini norint auginti sėkmingą grožio verslą, ir kokia komunikacija su klientais turėtų būti palaikoma norint suburti ištikimų klientų ratą ir pritraukiant naujus veidus į savo grožio salono kėdę. 

#04: Dovilė Tiriūtė be blizgučių: atvirai apie dvasines keliones, plius modelio karjerą ir makiažo meistrės darbą

Pačioje naujausiose Watalook Podcast laidoje svečiavosi bene pagrindinė Lietuvos nuomonės formuotoja kūno temomis bei išties didžiausia šalyje blizgučių makiažo nišos atstovė Dovilė Tiriūtė (@facepoetry). Epizode ji dėsto atvirai ir be jokių suvaržymų: apie sunkias psichologines ir fizines patirtis kovojant su valgymo sutrikimais, itin sėkmingą blizgučių makiažo fėjos darbą su savo prekiniu ženklu Glitter Poetry (@glitterpoetryy) bei naujausią avantiūrą dirbant plius dydžio modeliu. 

Atrask visus keturis epizodus ir lauk naujų pokalbių su įdomiausiomis Lietuvos grožio asmenybėmis mūsų YouTube bei Spotify kanaluose.

Panašūs įrašai

Meistrė ir mokytoja iš didžiosios M: Polina Zinger apie Lietuvos nagų industriją

Viena populiariausių Watalook nagų meistrių ir mokytojų Polina Zinger pasakoja apie savo pašaukimą ir darbo principus

SKAITYTI
Klientų neatsiginantis barberis Ramūnas Pocius - apie žmogiškumą ir paprastumą versle

Vienas pirmųjų Klaipėdos barberių Ramūnas Pocius dalijasi apie savo verslą ir pagrindinius savo darbo principus - paprastumą ir žmogiškumą.

SKAITYTI
Indrė Širkienė - kaip susikurti savo identitetą ir jį komunikuoti grožio versle

Sužinok kaip ir nuo ko pradėti komunikuoti socialiniuose tinkluose, kokių klaidų nedaryti ir kaip surinkti didesnę auditoriją.

SKAITYTI
Kardinalūs karjeros posūkiai atsiperka: “Nagų Džiunglės” įkūrėjos Raimondos istorija

Šiame epizode kalbamės su ypač gerai žinoma Lietuvoje nagų meistre - Raimonda arba dar kitaip atpažįstama kaip Nagų Džiunglės.

SKAITYTI
Kaip nagų meistrė Greta Rum susikūrė savo grožio imperiją

Šiame epizode kalbamės su vieno pirmųjų grožio salonų, prisijungusių prie Watalook, savininke bei manikiūro meistre - Greta Rum.

SKAITYTI
Psichologė Ieva Molienė: kaip meistrui palaikyti sveiką vidinę savijautą

Šiame Watalook Podcast epizode kalbamės su klinikine psichologe Ieva Moliene apie tai, kaip išmokti suprasti klientų norus ir poreikius.

SKAITYTI
Watalook bendraįkūrėjas Klaudijus Ambrožas apie grožio industriją ir Watalook misiją

Šiame Watalook Podcast epizode į studiją pasikvietėme Watalook bendraįkūrėją ir generalinį direktorių - Klaudijų Ambrožą.

SKAITYTI
Pokalbis su plastikos chirurge Gabriele Latakaite - Čiulade: kada išties reikalingos plastinės operacijos

Šiame Watalook Podcast epizode kalbamės su žinoma plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja - Gabriele Latakaite - Čiulade.

SKAITYTI
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Tapk Watalook Bendruomenės Nariu