Lietuvos įžymybių diktuojamos grožio tendencijos

Rugilė Uždavinytė
2023-02-27
5 minutės
Instagram iconFacebook iconLinkedin icon

Ne paslaptis, jog daugelis žvelgiame į nuomonės formuotojus kaip į įkvepėjus ir dažnai iš jų pasisemiame idėjų savo pačių įvaizdžio pokyčiams. Ta proga, jog pavasaris jau visai čia pat - kviečiame peržvelgti šias Lietuvoje gerai žinomų asmenybių grožio akimirkas Instagrame ir gauti įkvėpimo sekančiam vizitui grožio salone.

Gintarės Pietutytės žaismingi nagai

Nors ilgalaikio makiažo ekspertės, nuomonės formuotojos ir verslininkės Gintarė Pietutytės arkliukas yra permanentinis makiažas, pati Gintarė, panašu, save dažnai lepina ryškiu manikiūru ir pastarąjį sezoną madingiausiomis nagų spalvomis - metališkais bei pasteliniais atspalviais.

Militos Daikerytės retro elegancija - ilgi kirpčiukai ir aukštas kuodas

Verslininkė, dainininkė ir grožio ekspertė MiIlita Daikerytė sugrąžino klasikų klasiką - aikštingai aristokratišką aukštai sukeltą kuodą su elegantiškai nuaugusiais, veidą įrėminančiais kirpčiukais. 

Karolinos Meschino natūralios bronzinės sruogos

Garsioji nuomonės formuotoja ir TV laidų vedėja Karolina Meschino vienu šūviu pataikė į du zuikius. Garsenybė ne tik demonstruoja pastaraisiais metais sugrįžusią bronzinių plaukų tendenciją, bet ir savo natūralią plaukų tekstūrą bei laukines garbanas.

Luko Griciaus blizgučiais nusėta galva ir lakuoti nagai

Vienas žinomiausių Lietuvos nuomonės formuotojų ir fotografų Lukas Gricius populiarina žaismingą ir vyrų vis smalsiau išbandomą stiliaus elementą - lakuotus nagus ir, be abejo, praėjusių ir šių metų bombą - blizgučius! Šiuo atveju dosniai pažertus Luko plaukuose.

Ingos Ažuolytės glotnios princesės garbanos ir lengvai gotiškas makiažas

Socialinių tinklų ir komunikacijos guru, nuomonės formuotojos Ingos Ažuolytės karščiausias įvaizdis -  it iš pasakų knygos išplaukusios glotnios platinos plaukų bangos bei šio sezono vinis - grunge/gotiškas dūminis akių makiažas.

Monikos Liu prancūziška romantika. Trumpi plaukai ir raudonos lūpos

Dainininkė Monika Liu - visada mados tendencijų priešakyje. Šįkart Monika demonstruoja 2023 metų makiažo tendencijas - sodriai raudonas vinilines lūpas - bei pastarųjų metų plaukų topą - bixie kirpimą.

Donny Montell  neoniniai rožiniai ir šviesinti plaukai

Tuo tarpu dainininkas Donny Montell nepaliauja diktuoti ekstravagantiškiausių įvaizdžių vyrams. Magentos rožinė paskelbta 2023-ųjų top spalva, ir štai kaip valiūkiškai ji atsiskleidžia Donato plaukuose.

Neringos Zeleniūtės holivudinis įvaizdis - platinos plaukai ir raudonos lūpos

Pramogų verslo atstovė ir kulinarinių šedevrų kūrėja Neringa Zeleniūtė moderniame kontekste atgaivino seksualiausią 1960-ųjų metų įvaizdį - Marilyn Monroe maksimaliai nušviesintų platinos plaukų sruogas ir dominuojančias raudonas lūpas.

Deimantės Kazėnaitės - saldus 80-ųjų glam makiažas

Socialinių tinklų žvaigždė ir garsi vizažistė Deimantė Kazėnaitė atstovauja dar vienai aiškiai 2023-ųjų makiažo krypčiai - tai metališki šėšėliai ir netikėtos, ekscentriškos spalvos.

Kristina Kulbušauskaitė - tiesus bob kirpimas

Už garsiausių šalies įžymybių slypinti talentų agentė Kristina Kulbušauskaitė spinduliuoja profesionalizmą ir struktūrą. Jos tiesus, griežtas bob - tai šiek tiek ilgesnis šiais metais itin madingo box bob variantas.

Panašūs įrašai

Kaip gudrumas ir tikėjimas savimi padėjo Victoriai Boro tapti grožio verslo sėkmės etalonu

Naujausiame Watalook epizode kalbiname vieną labiausiai įkvepiačių nagų verslo asmenybių - Victoria Boro, kuri dalijasi savo genialia išmintimi ir patirtimi

SKAITYTI
Gintarė Pribuišė - meistrė, tikinti, jog savo darbą būtina dirbti tik su meile

Gintarė Pribuišė - viena pavyzdingiausių permanentinio makiažo meistrių, visko pasiekusi tik ilgo ir kruopštaus darbo dėka

SKAITYTI
Nuo turizmo administravimo iki stilingiausio nagų salono Užupyje: Ievos Viščinytės istorija

Fingers Crossed Nails Studio įkūrėja Ieva Viščinytė dalijasi, ką jai teko pereiti, kad galiausiai įkurtų vieną stilingiausių nagų studijų Vilniuje.

SKAITYTI
Meistrė ir mokytoja iš didžiosios M: Polina Zinger apie Lietuvos nagų industriją

Viena populiariausių Watalook nagų meistrių ir mokytojų Polina Zinger pasakoja apie savo pašaukimą ir darbo principus

SKAITYTI
Klientų neatsiginantis barberis Ramūnas Pocius - apie žmogiškumą ir paprastumą versle

Vienas pirmųjų Klaipėdos barberių Ramūnas Pocius dalijasi apie savo verslą ir pagrindinius savo darbo principus - paprastumą ir žmogiškumą.

SKAITYTI
Indrė Širkienė - kaip susikurti savo identitetą ir jį komunikuoti grožio versle

Sužinok kaip ir nuo ko pradėti komunikuoti socialiniuose tinkluose, kokių klaidų nedaryti ir kaip surinkti didesnę auditoriją.

SKAITYTI
Kardinalūs karjeros posūkiai atsiperka: “Nagų Džiunglės” įkūrėjos Raimondos istorija

Šiame epizode kalbamės su ypač gerai žinoma Lietuvoje nagų meistre - Raimonda arba dar kitaip atpažįstama kaip Nagų Džiunglės.

SKAITYTI
Kaip nagų meistrė Greta Rum susikūrė savo grožio imperiją

Šiame epizode kalbamės su vieno pirmųjų grožio salonų, prisijungusių prie Watalook, savininke bei manikiūro meistre - Greta Rum.

SKAITYTI
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Tapk Watalook Bendruomenės Nariu