Grožio meistrės, kurias verta sekti Instagram

Rugilė Uždavinytė
2023-01-03
2 minutės
Instagram iconFacebook iconLinkedin icon

Watalook meistrės nepaliauja stebinti savo naujausiais perliukais. Puikiai įkirsti naujausi makiažo, manikiūro ir plaukų trend'ai, meistriškumas kiekvienoje nuotraukoje, moteriška energija ir nepriekaištinga darbų kokybė.

Pristatome mūsų mėgstamiausius šio mėnesio Instagram meistrų profilius. Pagaudyk įkvėpimo - galbūt pats metas atsinaujinti savo darbų portfolio?

Makiažo meistrės

Godos arkliukas - žaismingi ir madingi akių makiažo stiliai bei meistriškas antakių bei blakstienų dažymas ir laminavimas. Ir tobulos kokybės Instagram nuotraukos, kas be ko.

Ana Dilkaitės Instagram sukausto dėmesį savo moteriška energija ir taikliais pamąstymais, o jos story highlights nuolatos pildomi akimirkomis iš makiažo mokymų, kursų bei klientų sesijų.

Meistrės Dianos galeriją galima apibūdinti trimis žodžiais: estetiška, profesionalu, reprezentatyvu.

Nagų meistrės

Mūsų vienas mėgstamiausių nagų meistrių profilių. Rugilė yra tikra nagų tendencijų guru - tai visada matyti jos profesionaliose, tačiau visad žaismingose nuotraukose.

Kiekvienas nagų meistras žino: tavo darbų galerijoje props’ai yra viskas. Atkreipk dėmesį, kaip tobulai Jurgita pabrėžia įvairius nagų stilius naudodama įvairiausią butaforiją.

Meistrės Evelinos Instagram yra svarbus įrodymas visiems meistrams, kad profesionali, tvarkinga, nuolat pildoma darbų galerija yra a must!

Plaukų stilistės

Monika - Meistrė iš didžiosios M. Jos Instagram - tai ne tik be galo elegantiška galerija, bet ir visa šūsnis patarimų, kaip prižiūrėti savo galvos odą ir plaukus.

Dar vienas tvarkingo darbų portfolio pavyzdys. Be to, lankytojui pristatomi įvairiausi kirpimo ir dažymo atvejai bei  „prieš ir po“ nuotraukos, kurios visad puikiai veikia!

Cutvela salono Instagram tiesiog švyti profesionalumu. Akiai maloni nuosekli nuotraukų stilistika ir net pats koloritas!

Kosmetologės

Ieva Bazevičiūtė ne tik išsamiai pristato savo paslaugas bei produktus, bet ir nuoširdžiai dalinasi savo patirtimi prižiūrint problematišką odą. O klientai, kaip žinia, visada vertina nuoširdumą.

Užėjus į Justinos Instagram, dėmesį iškart patraukia skoningas dizainas ir naudinga informacija klientams: patarimai, odos produktai, ir net įdomūs faktai apie veido priežiūrą.

Meistrė Karina visada žino, kaip spinduliuoti pasitikėjimu ir klientams perteikti savo gilias žinias apie problematiškiausius veido odos atvejus bei teisingą odos priežiūrą.

Permanentinio makiažo meistrės

Permanentinis makiažas tikruoju grožiu pasirodo tik odai sugijus po procedūros. Tai itin svarbu klientams renkantis procedūrą pirmą kartą, todėl Meistrė Lauryna pristato ne tik puikias „ką tik po procedūros” nuotraukas, bet ir pačius rezultatus odai jau sugijus.


Suderinti savo asmeninį Instagram turinį su meistrės profiliu gali būti iššūkis. Tačiau Vaiva išlaiko puikų balansą ir klientams visą būtiną informaciją pateikia story highlights: kainoraštį, darbų nuotraukas, atsiliepimus.

Permament Glow Up - dar vienas profesionalumo ir gero skonio pavyzdys. Kiekviena nuotrauka - apgalvota, informatyvi, atspindinti darbų kokybę arba pateikianti klientui aktualią informaciją.

Antakių ir blakstienų meistrės

Meistrė Gabrielė teigia pati: mano kriterijai - lengvumas, estetika, natūralumas. Ir tai atsispindi ne tik jos darbuose, bet ir Instagram paskyroje, kuri tiesiog glosto akį subtiliomis nuotraukomis ir minimalistiniu dizainu!

Meistrė Evita taip pat puikiai išnaudoja story highlights funkciją ir ten pateikia klientams aktualią informaciją. O jos galerijoje rasi geriausių darbų nuotaukas ir net diplomus, įrodančius, kad Evita nestovi vietoje ir nuolat keliasi kvalifikaciją!

Užėjus į meistės Ramintos paskyrą, iškart pajauti, kad ši meistrė - patikima, profesionali ir nuoširdi. Čia pateikiama viskas, ko ieško klientas: atsiliepimai, kainos, patarimai, kokybiškos darbų nuotraukos.

Įkvėpimo per akis, tiesa? Akivaizdu, kad visus šiuos Instragram profilius jungia keletas esminių dalykų, kuriuos verta savo darbe taikyti kiekvienam grožio meistrui, norinčiam sukurti stiprų ryšį su klientais ir auginti savo vardą grožio industrijoje.

Tai kokybiškos nuotraukos, rezervacijų ir kainų informacija, aktuali informacija klientui (atsiliepimai, patarimai ir pan.), skoningas turinio išdėstymas, profesionalumas ir nuoširdumas.

Socialiniai tinklai šiais laikais yra lyg grožio meistro vizitinė kortelė: klientai nori matyti, kas tu, ir kuo tavo paslaugos yra išskirtinės, tad nenustok tobulinti savo Instagramo ir akyviai dalinkis turiniu su savo klientais!

Panašūs įrašai

Kaip gudrumas ir tikėjimas savimi padėjo Victoriai Boro tapti grožio verslo sėkmės etalonu

Naujausiame Watalook epizode kalbiname vieną labiausiai įkvepiačių nagų verslo asmenybių - Victoria Boro, kuri dalijasi savo genialia išmintimi ir patirtimi

SKAITYTI
Gintarė Pribuišė - meistrė, tikinti, jog savo darbą būtina dirbti tik su meile

Gintarė Pribuišė - viena pavyzdingiausių permanentinio makiažo meistrių, visko pasiekusi tik ilgo ir kruopštaus darbo dėka

SKAITYTI
Nuo turizmo administravimo iki stilingiausio nagų salono Užupyje: Ievos Viščinytės istorija

Fingers Crossed Nails Studio įkūrėja Ieva Viščinytė dalijasi, ką jai teko pereiti, kad galiausiai įkurtų vieną stilingiausių nagų studijų Vilniuje.

SKAITYTI
Meistrė ir mokytoja iš didžiosios M: Polina Zinger apie Lietuvos nagų industriją

Viena populiariausių Watalook nagų meistrių ir mokytojų Polina Zinger pasakoja apie savo pašaukimą ir darbo principus

SKAITYTI
Klientų neatsiginantis barberis Ramūnas Pocius - apie žmogiškumą ir paprastumą versle

Vienas pirmųjų Klaipėdos barberių Ramūnas Pocius dalijasi apie savo verslą ir pagrindinius savo darbo principus - paprastumą ir žmogiškumą.

SKAITYTI
Indrė Širkienė - kaip susikurti savo identitetą ir jį komunikuoti grožio versle

Sužinok kaip ir nuo ko pradėti komunikuoti socialiniuose tinkluose, kokių klaidų nedaryti ir kaip surinkti didesnę auditoriją.

SKAITYTI
Kardinalūs karjeros posūkiai atsiperka: “Nagų Džiunglės” įkūrėjos Raimondos istorija

Šiame epizode kalbamės su ypač gerai žinoma Lietuvoje nagų meistre - Raimonda arba dar kitaip atpažįstama kaip Nagų Džiunglės.

SKAITYTI
Kaip nagų meistrė Greta Rum susikūrė savo grožio imperiją

Šiame epizode kalbamės su vieno pirmųjų grožio salonų, prisijungusių prie Watalook, savininke bei manikiūro meistre - Greta Rum.

SKAITYTI
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Tapk Watalook Bendruomenės Nariu